Systemy AVS

Audio Wizualna Stymulacja

Niezwykłą popularnością cieszy się na naszym rynku nowość, pochodząca z zagranicy - aparaty AVS (do stymulacji audiowizualnej), popularnie zwane psychowalkmanami.

I nie ma się czego dziwić - przecież nad ich rozwojem pracowało kilku laureatów Nagrody Nobla! Wyniki badań naukowych, prowadzonych przez noblistów, otworzyły nowe możliwości dla rozwoju i optymalizacji pracy mózgu prawie każdego człowieka.

UWAGA OSOBY FOTOWRAŻLIWE, OSOBY CHORE NA PADACZKĘ CZY Z KARDIOSTYMULATOREM NIE MOGĄ KORZYSTAĆ Z AVS !!!

Teraz sami możecie kierować pracą swojego mózgu. 

O czym właściwie  mówimy?

Wyobraźcie sobie Państwo, że na aparacie, który jest wyposażony w specjalne okulary i słuchawki, wybierzecie na przykład program "Szybkie usunięcie zmęczenia", a dosłownie za kilka minut poczujecie się jak nowo narodzeni - ustąpi uciążliwy ból głowy lub pleców i poczujecie się wypoczęci jak po długich godzinach efektywnego snu! Wydaje się to niemożliwe, ale tak właśnie działa aparat AVS. Zasadą pracy AVS jest wprowadzenie czynności mózgu w daną frekwencję (mruganiem światełek i muzyką) odpowiadającą koncentracji, relaksu czy stanu odświeżenia mózgu. To jest państwu znane z innych życiowych sytuacji, kiedy czujecie się bajecznie, na przykład w Sali balowej przy muzyce i lampie stroboskopowej! z różnokolorowymi światełkami. Okazuje się, że techniką migotania światła oraz odpowiednią muzyką możemy się dostać do poprawy koncentracji uwagi, poprawić nastrój czy wyniki sportowe.

Droga do technicznego rozwoju  dzisiejszych aparatów AVS nie była wcale łatwa. Ich historia świadczy o tym, że chodzi o aparaty, które naprawdę warto stosować - za odkrycia, w trakcie rozwoju aparatów AVS, zostały przyznane dwie Nagrody Nobla, a w badaniach nad ich rozwojem brali udział amerykańscy naukowcy w ramach programów wojskowych i kosmicznych. 

Aparaty AVS mają wszyte różne programy dla optymalizacji i poprawy funkcji mózgu, niektóre aż 64 programy inne są połączone z treningiem oddechu. Warto zapytać dział handlowy o wszystkie aparaty AVS. ZAKUP JEST BARDZO OPŁACALNY, BOWIEM NA JEDNYM APARACIE ALE RÓŻNYCH PROGRAMACH MOŻE TRENOWAĆ CAŁA RODZINA OD DZIECKA PRZEZ RODZICE AŻ DO BABCI CZY DZIADKA. RÓŻNE POTRZEBY RÓŻNY WIEK ALE JEDEN WSPÓLNY APARAT AVS.

Wejdź na www.ieeginstytut.pl i kup już teraz!