Nexus 4

Polecamy dla EEG Biofeedback i dalszych możliwości multimodalnego treningu dla szkół i gabinetów prywatnych i sportowych.

Nexus 4 zapewnia profesjonalną jakość monitorowania funkcji i treningu:

  • fal mózgowych(EEG),
  • napięcia mięśni (sEMG),
  • częstości pracy serca (BVP),
  • zmienności rytmu serca (HRV), 
  • reakcji skórno-galwanicznej (SC/GSR),
  • oddychania (RSP),
  • temperatury (TMP) i wielu innych

Nexus 4 jest zasilany jedynie przez baterie AA(2szt.), a dzięki temu trening można wykonywać praktycznie wszędzie i  bezpiecznie – trenowany nie jest podłączony do „prądu” nawet z gniazdka USB.

Nexus 4  jest kieszonkowym systemem, który się komunikuje bezprzewodowo z komputerem przy użyciu technologii bluetooth (BT). Dzięki BT Nexus-4 zapewnia się użytkownikowi dużą swobodę w przemieszczaniu podczas sesji. Jego wbudowana pamięć flash 64 MB może przechowywać więcej niż 8 godzin fizjologicznych ambulatoryjnych danych. Nexus-4 jest wyposażony w bardzo elastyczne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie BioTrace+, które oferuje niezrównaną wszechstronność dla trenera  jak i  klinicysty naukowca. BioTrace+ zawiera łatwe w użyciu ekrany Point&Click - protokoły, które zapewniają intuicyjne, bezstresowe wskazówki do pracy Państwa z  Nexus-4.

Zestaw Nexus  4 zawiera: urządzenie wraz ze skórzanym etui na Nx4, baterie 4xAA, bluetooth, oprogramowanie BioTrace+, w tym ponad 200 specjalistycznych ekranów oraz gotowe protokoły treningowe, instrukcję (Hardware manual / Software manual)  w języku polskim oraz specjalną walizkę do przenoszenia systemu.

System Nexus 4 posiada oprogramowanie Biotrace+, które zawiera 50 videogier, wiele animacji oraz ponad 200 ekranów specjalistycznych, specjalne protokoły informacyjno-wykonawcze, protokoły różnych modalności (typu: oddech,  przewodzenie skórne, sEMG itp.), przygotowane specjalnie do pracy z różnymi rodzajami biofeedbacku. Do oprogramowania dołączone są również podstawowe stres testy, testy typu go – nogo itp. Wszystko co jest potrzebne do pracy z trenowanym. Oprogramowanie Systemu Nexus jest gotowe do pracy z każdym innym czujnikiem, dostępnym w/w ofercie. Aby korzystać z czujnika, należy podłączyć go w odpowiednie wejście w urządzeniu Nexus 4 i wybrać odpowiedni  ekran do pracy.

EEG INSTYTUT nie wymaga żadnych innych kodów aktywacyjnych czy licencji – otrzymują  Państwo produkt kompletny gotowy do pracy.