Nexus-32

 

Nexus-32 jest w pełni TOP urządzeniem do monitoringu EEG, QEEG oraz treningów biofeedback i neurofeedback do badań klinicznych i innych wymagających śledzenie i analizę wielu funkcji biologicznych również ze sprzężeniem zwrotnym. 

System oferuje do 24 kanałów EEG, QEEG, 4 kanały elektrofizjologii (EEG, sEMG, EKG, EOG lub w dowolnej kombinacji) i 3 kanały obwodowych parametrów (np. przewodnictwa skóry, tętno, temperatura, oddychanie i więcej). Nexus-32 jest wyposażony w wejścia oksymetrii, które również pozwala na współpracę z narzędziem NTI (ERP/EP). Aby dowiedzieć się więcej o NTI, odwiedź wybrany dział na stronie www.neuroszkolenia.pl. Zapraszamy również do wykazu czujników  do systemów Nexus oraz innych akcesoriów – do  odkrywania pełnych możliwości Nexus-32.

Nexus -32 się wyśmienicie sprawdza w multimodalnych badaniach naukowych. Jest wszechstronnym przenośnym urządzeniem do monitoringu wielu modalności z Biofeedbackiem i Neurofeedbackiem . Nexus-32 jest zasilany bateriami lub przez specjalne zasilanie Plug Power. Nexus-32 komunikuje  się w czasie rzeczywistym z komputerem bezprzewodowo za pomocą technologii bluetooth, a może też być podłączony do komputera za pomocą izolowanego kabla optycznego. Inną możliwością jest również zapisanie danych na karcie pamięci flash SD (do 2 GB) dla ponad 8 godzin nagrywania danych fizjologicznych. 

Nexus-32 wyposażony jest również w bardzo elastyczne i przyjazne dla użytkownika oprogramowania BioTrace+ z bezpłatnymi aktualizacjami – licencja na aktualizacje do 10 lat i więcej…  Oferuje niezrównaną wszechstronność dla klinicysty naukowca.  BioTrace + zawiera łatwe w użyciu protokoły Point&Click, które zapewniają intuicyjne, bezstresowe wskazówki do wprowadzenia do pracy z Nexus-32.

Zestaw Nexus-32 zawiera:

  • Nexus-32 urządzenie rejestrujące
  • BioTrace + oprogramowanie, w tym protokoły Suites i Point&Click
  • Zasilanie 
  • Dongle Bluetooth
  • Kabel przedłużacz USB
  • Skórzane etui
  • 10m kabel optyczny