Nexus 10

Nexus-10 Mark II  jest „mercedesem wśród systemów do multimodalnego biofeedbacku na świecie”. NeXus- 10 Mark II posiada 4 pojedyńcze wejścia (kanały) do EEG/EMG/EKG/EOG. Każde z dalszych wejść służy to pracy z innymi modalnościami (patrz niżej). Nexus-10 oferuje od 1 do 25 kanałów danych oraz w najnowszej wersji aż do 128 kanałów wirtualnych do analizy i przetwarzania sygnałów zapisanych w oprogramowaniu BioTrace+. Zatem Nexus-10 jest w stanie mierzyć wiele różnorodnych sygnałów równocześnie, np.: napięcie mięśni, fal mózgowych, częstość akcji serca, przepływ krwi, przewodność skóry, oddychanie, temperatura i wiele innych. Zawiera również połączenie oksymetrii SpO2 - z zasięgiem od  0 do 100% z rozdzielczością mierzoną po 1%, także trigger  NTI np. w ERP / VEP itp.

Nexus-10  jest w stanie komunikować się bezprzewodowo w czasie rzeczywistym z komputerem przy użyciu technologii bluetooth. Poza tym, można podłączyć Nexus-10 za pomocą dołączonego kabla USB extender, aby nagrać dane ze znacznie większym próbkowaniem aż do 8192 p/s. Nexus-10 jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy o pojemności 8000mAh co pozwala mu jako jedynemu dostępnemu Systemowi do Neuro i Biofeedbacku pracować ponad 24 godziny bez przerwy! Nexus-10 wyposażony jest także w slot pamięci na karty SD, umożliwiając pełne ambulatoryjne przenoszenie tego urządzenia. Wreszcie, Nexus-10 Mark II jest wyposażony w wyświetlacz LED aby mieć dogodną informacje dla Specjalistów obsługujących jaki jest stan urządzenia.

Nexus-10  jest wyposażony w niezwykle elastyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie BioTrace+, z bezpłatnymi aktualizacjami. Oferuje niezrównaną wszechstronność dla trenera i klinicysty naukowca. BioTrace+ zawiera łatwe w użyciu protokoły Point&Click, które zawierają intuicyjne, bezstresowe wskazówki do wprowadzenia do pracy Nexus-10 w Państwa Ośrodkach.

Zestaw Nexus-10 zawiera:

  • Nexus-10 urządzenie rejestrujące
  • BioTrace + oprogramowanie, w tym protokoły Point&Click
  • wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy aż 8000mAh - możliwość ciągłego nagrywania nawet 24 godzin
  • ładowarkę
  • BlueTooth
  • Skórzaną etui
  • Kabel przedłużający USB 
  • Instrukcję obsługi